SPOTKANIE WIGILIJNE DLA SENIORÓW 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” 

Św. Jan Paweł II. 

SPOTKANIE WIGILIJNE DLA SENIORÓW 

Święta to czas radości, czas dzielenia się z innymi. Taki charakter miało spotkanie dla seniorów, które odbyło się 20 grudnia 2022 r. Uczniowie naszej Szkoły zaprezentowali fragment „Opowieści Wigilijnej”, zaśpiewali piękne kolędy i pastorałki. Natomiast uczniowie klasy VIII pomagali w obsłudze spotkania. 

Z góry dziękujemy wszystkim seniorom oraz naszym uczniom za udział i zaangażowanie w spotkaniu. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pani Latacz, która  przygotowała,  w ramach kółka teatralnego, przedstawienie oraz Pani Marysi za piękną grę na gitarze. Wierzymy, że takie  międzypokoleniowe spotkanie stanie się już tradycją. 

NAPISALI O NAS

Informacja na temat spotkania wigilijnego dla seniorów, organizowanego między innymi przez naszą Szkołę, pojawiła się w wydaniu internetowym “Gościa Niedzielnego” pod adresem:
https://katowice.gosc.pl/doc/8003808

Prywatna niepubliczna szkoła podstawowa w Katowicach