Podziękowania za rok 2019/2020

Szanowni Państwo,

Za nami zakończenie roku szkolnego 2019/2020 i egzaminy ósmoklasistów.  Dziękujemy  Państwu za wytrwałość i wsparcie okazane w tym ostatnim, szczególnie trudnym czasie nauczania zdalnego.  Miło nam także poinformować, iż w tym roku szkolnym mamy kolejnych 2 laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z kl. VIII –  Jakub  –  laureat  konkursu  z  historii  oraz  Franciszek  –  laureat  konkurs z biologii.  Ponadto warto podkreślić, że  wielu uczniów naszej szkoły wzięło także udział w licznych konkursach. Warto docenić ich wkład pracy, dlatego poniżej dzielimy się osiągnięciami.   

Życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji i do zobaczenia we wrześniu.
                               
Dyrekcja Szkoły

Prywatna niepubliczna szkoła podstawowa w Katowicach