Organizacja zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo,
informujemy, że od środy, 24 czerwca, będzie możliwość oddawania podręczników szkolnych, które w ramach dotacji zostały udostępnione uczniom na początku roku szkolnego. Komplet podręczników prosimy dostarczyć do końca czerwca do sekretariatu szkoły w godzinach 7:00-17:00. Podręczniki proszę opakować w reklamówkę i podpisać imieniem i nazwiskiem ucznia. 
W związku z występującą pandemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni zrezygnować z tradycyjnego zakończenia roku szkolnego. W związku z tym świadectwa szkolne będzie można odbierać w sekretariacie w dniu 26.06.2020 r. (piątek) zgodnie z przesłanym Państwu harmonogramem. Prosimy o przestrzeganie godzin odbioru świadectwa i zachowanie reżimu sanitarnego.
Jeśli uczeń nie będzie mógł odebrać świadectwa w podanym terminie, wówczas prosimy o odbiór świadectwa do końca czerwca br. 
 
Informujemy również, że w dniu 26 czerwca o godz. 8:00 w naszym kościele będzie odprawiona Msza Święta z intencją podziękowania za miniony rok szkolny i z prośbą o bezpieczny czas wakacji.
 
Z poważaniem 
 
Dyrekcja Szkoły

Prywatna niepubliczna szkoła podstawowa w Katowicach