KONKURS PLASTYCZNY „PAN KLEKS ”

Drodzy Rodzice Przedszkolaków,
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. “Pan Kleks”, organizowanym dla dzieci przedszkolnych przez naszą szkołę. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Prosimy o przesyłanie prac w terminie do 19.02.2024 r. na adres szkoły.

Zachęcamy wszystkie dzieci do zilustrowania barwnej postaci – Pana Kleksa w formie pracy plastycznej.

Dedykowane: konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 5 i 6 lat
Technika: dowolna – farby plakatowe, akwarele, pastele, bibuła, mazaki, technika kolażu itp.
Format: A4 , prace na płaszczyźnie
Termin składania prac:  do 19 lutego 2024 w Sekretariacie szkoły lub za pośrednictwem poczty pod wskazany wyżej adres szkoły
Ogłoszenie wyników: 20 lutego 2024 roku, zwycięskie prace zostaną nagrodzone a nagrody wręczone w czasie Dnia Otwartego szkoły 28 lutego 2024 roku
Prace plastyczne muszą być dodatkowo opisane na odwrocie:
Imię; nazwisko; adres przedszkola; wiek; wyrażenie zgody na publikację prac (podpis rodzica)