Finaliści Szkolnego Konkursu Plastycznego

„SZKOŁA TO MIEJSCE WIELKICH ZMIAN –

ZAPROJEKTUJ SZKOŁĘ PRZYSZŁOŚCI”

Szkoła to miejsce, w którym spędzamy wiele czasu, uczymy się, poznajemy naszych przyjaciół. To miejsca, za którym również tęsknimy. Celem konkursu była chęć zaproszenia wszystkich uczniów do udziału w wielkim projekcie stworzenia szkoły naszych marzeń czyli szkoły przyszłości. A oto efekty czyli prace, które szczególnie nas zachwyciły.

 

W kategorii klas IV – V

Miejsce 1.    Szymon kl. 4a

Miejsce 2.  Nina kl. 4a – praca zbiorowa z siostrą

Miejsce 3.  Paweł kl. 4a

 

W kategorii klas VI – VII

Miejsce 1.  Maciek

 

Miejsce 2.  Lena kl. 7a – praca zbiorowa z siostrą

Miejsce 3.  Maksymilian kl. 7b

 

Wyróżnienie  Hubert kl. 7a

Prywatna niepubliczna szkoła podstawowa w Katowicach