Informujemy, że uczeń klasy II gimnazjum, Piotr Galus zdobył II miejsce w III Konkursie Historycznym “Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości” w kategorii film.

27.12.2017 r. Komisja Konkursowa oceniła prace nadesłane z różnych zakątków naszego kraju a także od polskich uczniów z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Grecji, Egiptu, Austrii, Francji, Anglii, Szkocji, Irlandii, USA, Kanady.

W dniu 12.01.2018 r. w Narodowym Banku Polskim w Sali im. Władysława Grabskiego odbyła się uroczysta gala, na której laureaci odebrali nagrody. Wśród osób zaproszonych był m. in. szef kancelarii Biura MSWiA oraz Zofia Optułowicz-Pilecka – córka rtm. Witolda Pileckiego, którzy wręczali nagrody. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Polski Andrzej Duda, a nagrody w postaci książek i gier historycznych ufundowali patroni i współorganizatorzy konkursu.

Gratulujemy!

XVII edycja Konkursu Języka Angielskiego

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskiej XVII edycji Konkursu Języka Angielskiego,  organizowanego w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty Jersz, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

uczennica III kl. Gimnazjum Zuzanna Skwark –    18 miejsce w kraju
uczennica kl. VII SP              Alicja Wołowska –     11 miejsce w Województwie
uczeń II kl. Gimnazjum         Robert Rubin –         44 miejsce w Województwie.

Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!

Wyniki konkursu Alfik Matematyczny 2017

PRZEMYSŁAW SZEWCZAK KL. III GIMN. 83,33% pkt.
199 MIEJSCE W KRAJU 16 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
DYPLOM UZNANIA ZA BARDZO DOBRY WYNIK

MATEUSZ KOŁODZIEJ KL. 6 SP 79% pkt.
773 miejsce w kraju 44 miejsce w województwie
DYPLOM UZNANIA ZA DOBRY WYNIK

MARCIN PAKUŁA KL. 7 SP 75,83% pkt.
803 miejsce w kraju 36 miejsce w województwie
DYPLOM UZNANIA ZA DOBRY WYNIK

DYPLOMY ZA NAJLEPSZY WYNIK W KLASIE OTRZYMUJĄ:

JAN RUMPFELT KL. 2 SP
FRNACISZEK NOWAK KL. 3 SP
TYMOTEUSZ KAPŁON KL. 4 SP
KAMIL ROJEWSKI KL. 5 SP
KAROLINA BAŁOS KL. II GIMN.

Zebrania rodziców

Zapraszamy na zebrania rodziców, które odbędą się w następujących terminach:

kl. I – 25.01 (czwartek) godz. 17:00
kl. II – 25.01 (czwartek) godz. 17:00
kl. III – 24.01 (środa) godz. 17:30
kl. IV a – 25.01 (czwartek) godz. 17:00
kl. IV b – 24.01 (środa) godz. 17:00
kl. V – 24.01 (środa) godz. 17:00
kl. VI – 24.01 (środa) godz. 17:00
kl. VII – 25.01 (czwartek) godz. 17:30
kl. II gimnazjum – 24.01 (środa) godz. 17:00
kl. III gimnazjum – 25.01 (czwartek) godz. 17:00

Konkursy przedmiotowe

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że  uczeń z kl. VII Marcin Pakuła przeszedł do II  etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego dla Szkół Podstawowych  z Języka Polskiego.

Jednocześnie informujemy, że uczniowie III klasy naszego gimnazjum przeszli do drugiego etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla Gimnazjum:

  • z j. angielskiego – Marta Pieczul, Przemysław Szewczak
  • z matematyki     – Marek Wołowski, Przemysław Szewczak
  • z geografii           – Przemysław Szewczak
  • z fizyki                 – Przemysław Szewczak

Natomiast uczeń klasy II gimnazjum Piotr Galus zajął II miejsce w III Konkursie Historycznym “Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości” w kategorii film. 12 stycznia 2018 roku odbierze  nagrodę podczas uroczystej Gali w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie.

Naszym uczniom gratulujemy osiągnięć oraz życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach.